O mnie

O mnie

Pracuję z klientami korporacyjnymi i indywidualnymi, którzy chcą lepiej zadbać o siebie, zwiększyć efektywność osobistą, a przede wszystkim lepiej radzić sobie ze stresem. Zdrowie w firmach to moja zawodowa misja. Wspieram działy HR w tworzeniu programów związanych z efektywnością i „corporate wellness”. Bardzo lubię pracę z ludźmi i dla ludzi.

Prowadzę grupowe warsztaty metodami aktywizującymi, coaching indywidualny oraz doradztwo dla firm.

Jestem trenerem rozwoju osobistego (Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej  INTRA) oraz coachem zdrowia. Prowadzę własną działalność  oraz współpracuję z firmami realizującymi projekty promujące kompetencje „miękkie” w biznesie. Prowadziłam warsztaty m.in. dla: AkzoNobel, AON Polska, ACCA, Benefit Systems, Flint Group Polska czy Orbis.

Przez ostatnie półtora roku jako licencjonowany trener Presonal Efficiency Program® realizowałam projekty poprawy efektywności m.in. dla: Heineken Global Shared Services, TVN, Bank Credit Agricole. Obecnie dla: Abriga, Piekarnia Familijna i Hebe.

Jestem absolwentką Podyplomowych studiów Praktycznej Psychologii Motywacji („Biegun” Marka Kamińskiego) i Akademii Zdrowia i Odporności („HARA” Wojciecha Eichelbergera) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie; Magistrem  Zarządzania Potencjałem Społecznym Firmy (Uniwersytet Warszawski). Studiowałam również na Uniwersytecie Concordia w Montrealu (kurs Human Resources Management). Kilkuletnie doświadczenie korporacyjne zdobyłam w ING.  Szykuję się do certyfikacji ICF w Studium Coachingu Zawodowego NOVO. Obecnie studiuję podyplomowo Psychosmatykę i Somatopsychologię na Uniwersytecie SWPS.

Interesuję się i rozwijam w tematyce zdrowia, profilaktyki stresu w korporacjach oraz wpływu psyche na soma. 😉

Odwiedź mnie na LinkedIn!