Współpraca

Współpraca

 

Mastens to miejsce, w którym możesz skorzystać z profesjonalnych zabiegów fizjoterapeutycznych, a także w naturalny i skuteczny sposób zadbać o sylwetkę, kondycję fizyczną oraz energię życiową. Współpracujemy podczas warsztatów antystresowych w korporacjach, żeby od razu zredukować napięcie i zadbać o swój kręgosłup w pracy.

 

 

PEP® to autorski program osobistej efektywności. Powstał z myślą o tych, którzy chcą lepiej radzić sobie z narastającym szumem informacji, nadmiarem obowiązków i brakiem czasu. 
Dzięki prostym zasadom i pracy z nawykami oraz korzystając z dostępnych narzędzi i technologii możesz znacząco zaoszczędzić czas zwiększyć komfort pracy. PEP® pomaga odzyskać bezcenną równowagę w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki PEP® znajdziesz czas na to, co najważniejsze.

 

 

Misją Fundacji Life Change jest realizacja projektów i kampanii społecznych propagujących holistyczne podejście do życia i zdrowia człowieka oraz stosowanie technik relaksacyjnych jako skutecznego narzędzia uwalniającego od stresu, nałogów i chorób. Działając w obszarze rozwoju osobistego inspirujemy ludzi do zdrowego stylu życia, do  wykorzystania pełni swojego potencjału i harmonijnego, szczęśliwego życia.

 

Jeśli zastanawiacie się nad tym czy warto zrobić imprezę integracyjną, odpowiedź jest prosta… oczywiście, że tak. A do tego najlepiej z  firmą Fun-Events. Tego typu integracja wyzwala wiele dobrych emocji, pozwala na lepsze poznanie swoich współpracowników i daje sporo energii do działania. Zamiast wypicia hektolitrów piwa na wyjeździe integracyjnym najlepiej odstresować pracowników w bezpieczny i zdrowy sposób dzięki warsztatom antystresowym, na których pracownicy pozbędą się napięć, przećwiczą najlepsze metody na radzenie sobie w stresie i oczywiście porządnie się zrelaksują.

Takie warsztaty to nie tylko odpoczynek ale „ładowanie baterii” na codzienne wyzwania oraz dbanie o własną odporność.

Cel takich spotkań jest jasny: zrelaksować się, odpocząć i przekonać się, że można wygrać ze stresem. W opcji „advanced” można zamówić masaż wykonywany przed doświadczonego fizjoterapeutę. Wersja siedząca lub leżąca. Wszystko to w luźnej i mocno antystresowej atmosferze.