Dobrego czasu…

Dobrego czasu…

Oprócz wspaniałych Świąt i odpoczynku, życzę Ci chwili refleksji – nie tylko podsumowań tegorocznych sukcesów i porażek. Życzę Ci, żebyś mogła/ mógł znaleźć chwilę na zatrzymanie się, poprzyglądanie się sobie, swoim myślom – tak bez ocen i założeń. Zastanów się, czy to co robisz w pracy to jest to, co sprawia Ci radość, daje poczucie sensu i czy możesz się rozwijać tak, jak chcesz. Pomyśl, czy chcesz coś zmienić? Jeśli tak, to co to jest i czy rzeczywiście jest to dla Ciebie na tyle ważne, żeby podjąć wysiłek i znaleźć czas na tę zmianę? Prewencja wypalenia jest zawsze łatwiejsza, niż późniejsze reperowanie zdrowia.

Nie, nie rób krótko żyjących postanowień noworocznych. Usiądź i na spokojnie zapisz sobie, na czym będzie Ci zależało w przyszłym roku, na czym chcesz się skupić, co chcesz wyeliminować. Sprawdź zasoby, bo może trzeba poprosić o wsparcie.

Życzę Ci, żebyś nie tylko zdobył/zdobyła się na odwagę robienia rzeczy nowych, ale też spójnych z Tobą, rzeczy dla Ciebie ważnych. I na koniec życzę Ci, żebyś na koniec kolejnego roku był z siebie dumny. Kiedy minie kolejna okazja na refleksję, żebyś się wtedy do siebie uśmiechnęła i powiedziała – Brawo ja!

Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dla nas wszystkich!