Współpraca

Współpraca

 

W EduRecording zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem treści edukacyjnych w formie szytych na miarę kursów video, webinarów i podcastów. Nagrywamy kursy na bazie materiałów klienta, jak również pomagamy stworzyć content szkoleniowy. Mamy w tym doświadczenie i bardzo lubimy to, co robimy.

Pomagamy tworzyć edukacyjne treści video, podpowiadamy, jak łączyć je z planem szkoleń i rozwijać blended learning w organizacji.

https://www.youtube.com/watch?v=_x65MMJwhfk

 

 

PEP® to autorski program osobistej efektywności. Powstał z myślą o tych, którzy chcą lepiej radzić sobie z narastającym szumem informacji, nadmiarem obowiązków i brakiem czasu. Dzięki prostym zasadom i pracy z nawykami oraz korzystając z dostępnych narzędzi i technologii możesz znacząco zaoszczędzić czas zwiększyć komfort pracy. PEP® pomaga odzyskać bezcenną równowagę w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki PEP® znajdziesz czas na to, co najważniejsze.

 

Szkolenia i coaching dla biznesu z pasją i doświadczeniem. Wspólnie wspomagamy biznes w osiąganiu celów, współpracujemy z działami HR i inspirujemy ludzi do zmian i redukujemy stres tam, gdzie jest on zupełnie niepotrzebny.

Kobieta Rysująca żadnego rysunku się nie boi. Robi wizualne notatki ze szkoleń, spotkań firmowych lub w formie miłego dla oka przekazu przygotowuje różnego rodzaju materiały, a nawet filmy rysunkowe. W ten sposób można łatwo przekazać ważne treści, zareklamować swoją firmę, produkt, usługę lub też poprowadzić kampanię społeczną. Antystresową też.

 

Mastens to miejsce, w którym możesz skorzystać z profesjonalnych zabiegów fizjoterapeutycznych, a także w naturalny i skuteczny sposób zadbać o sylwetkę, kondycję fizyczną oraz energię życiową. Współpracujemy podczas warsztatów antystresowych w korporacjach, żeby zredukować napięcie i zadbać o swój kręgosłup w pracy.

 

Jeśli chcecie zrobić imprezę integracyjną, to najlepiej wybrać do tego firmę Fun-Events. Taka integracja wyzwala wiele dobrych emocji, pozwala na lepsze poznanie swoich współpracowników i daje sporo energii do działania.  Zamiast wypicia hektolitrów piwa na wyjeździe integracyjnym najlepiej odstresować pracowników w bezpieczny i zdrowy sposób dzięki warsztatom antystresowym,
na których pracownicy pozbędą się napięć, przećwiczą najlepsze metody na radzenie sobie w stresie i oczywiście porządnie się zrelaksują.

Takie warsztaty to „ładowanie baterii” na codzienne wyzwania oraz dbanie o własną odporność psychofizyczną. 

Cel takich spotkań jest jasny: zrelaksować się, odpocząć i przekonać się, że można wygrać ze stresem. W opcji „advanced” można zamówić masaż wykonywany przed doświadczonego fizjoterapeutę. Wersja siedząca lub leżąca. Wszystko to w luźnej i mocno antystresowej atmosferze.